De vakantieperiode komt er weer aan. Tijd om uit te rusten en te genieten van het mooie weer. Bijvoorbeeld tijdens een heerlijke fietstocht over de dijk. Daar waar mogelijk, want er zijn natuurlijk nog steeds heen aantal fiets- en wandelroutes afgesloten. Bekijk de pagina www.meanderendemaas.nl/wegafsluitingen voor de actuele afsluitingen. In de zomer zal het langs de dijk wel wat rustiger zijn qua werkzaamheden, wat niet wegneemt dan een hek met ‘Verboden toegang’ ook tijdens de vakantie betekent dat het werkterrein betreden gevaarlijk is.
De bouwvak staat gepland in week 31 t/m 33, dat is van 27 juli t/m 16 augustus. In die periode zal er weinig tot geen kleitransport plaatsvinden of damwanden in de grond worden aangebracht.
Informatiecentrum
Ons informatiecentrum aan de Onderweg 2B in Megen is doorgaans iedere werkdag van 10:00 tot 16:00 uur open. Echter in de bouwvak (week 31 t/m 33, van 27-7 t/m 16-8) zal het informatiecentrum alleen op dinsdag en donderdag geopend zijn van 10:00 tot 16:00 uur. Loop gerust eens binnen voor meer informatie over het project. Kom op de fiets als dat kan. De route naar het informatiecentrum is via de Onderweg. Het laatste stuk volgt u het pad over de zwarte platen, dit kan het beste lopend met de fiets aan de hand in verband met de ondergrond van zand.
Vragen?
Heeft u vragen over ons project? Laat het ons weten! Download de Meanderende Maas app om het laatste nieuws te volgen of om de contactgegevens van onze omgevingsmanagers op te zoeken. Weet wel dat een antwoord in deze periode soms wat langer op zich kan laten wachten, totdat het projectteam na de vakantie weer op volle sterkte is. Alvast dank voor uw begrip.
Een hele fijne zomer gewenst!

